Twój przewodnik po trzeźwym życiu

ALCOZAR uwolni Cię od nałogu

list-icon

Bez wizyty w klinice

list-icon

Bez rejestracji

list-icon

Brak zespołu odstawienia

list-icon

Anonimowo

list-icon

Szybko

list-icon

Efektywnie

background-imgbackground-imgproduct

Zamów ALCOZAR teraz

78 euro 39 euro

Do końca promocji zostało:

00
godzin
14
minut
36
sekund

Wszystko zaczyna się od jednego kieliszka

bottleimg

Nikt nie planuje zostać alkoholikiem, kiedy po raz pierwszy próbuje alkoholu.

Alkoholizm to nałóg, który rozwija się bardzo szybko. A im mniej jesteś tego świadomy, tym trudniej się go pozbyć.

Picie to hobby

Alkohol dominuje w umyśle alkoholika. Myśli o piciu tak często, że ma na jego punkcie obsesję. Obsesja na punkcie alkoholu tworzy nieodpartą chęć, z którą za każdym razem coraz trudniej sobie poradzić.

Oszukiwanie samego siebie

Osoby uzależnione od alkoholu nie akceptują nałogu i twierdzą, że mogą rzucić w każdej chwili. Jednak przy dowolnej okazji nie odmówią alkoholu.

Problemy z pamięcią

Alkohol wpływa na procesy biochemiczne w mózgu, które odpowiedzialne są za funkcjonowanie pamięci. Regularne picie prowadzi do „dziur w pamięcie”- człowiek może w ogóle nie pamiętać, co się z nim działo wczoraj lub nawet kilka minut temu.

Poczucie winy

Nawet najbardziej zaradny kłamca wie, że alkohol rujnuje jego osobowość i życie. Dopiero nowe odurzenie, przez które sytuacja się pogarsza, pomaga uzależnionemu pozbyć się tego uczucia.

Lęk i depresja

Kiedy alkoholowa euforia mija, trzeba wrócić do niepokojącego świata surowej rzeczywistości. Jeśli zwykłe życie bez alkoholu przestaje wydawać się interesujące, jest to poważny powód, aby pomyśleć o leczeniu.

Pierwszy krok do rozwiązania problemu – przyznanie się do niego

ALCOZAR wróci Ci radość z bycia trzeźwym

Ponad 20 naukowców zaobserwowało wpływ różnych ekstraktów na organizm ludzki. Na podstawie eksperymentów i wielu badań wybrano składniki, które stopniowo oczyszczają krew z nagromadzonych toksyn i regenerują system nerwowy.

Połączone działanie tych substancji przywraca normalne funkcjonowanie narządów wewnętrznych, poprawia nastrój, pogłębia sen, a co najważniejsze - łagodzi apetyt na alkohol.

product

Te składniki weszły w skład ALCOZAR:

consist

Owoce chińskiej trawy cytrynowej

Uśmierzają zespół odstawienia i wywołują uporczywą niechęć do alkoholu. Normalizują funkcjonowanie układu nerwowego, łagodzą stres psychiczny, poprawiają pamięć, koordynację i koncentrację.

consist

Korzeń lukrecji

Neutralizuje toksyny w organizmie, pomaga w szybszej regeneracji po długotrwałym spożyciu alkoholu. Oczyszcza krew, pomaga zregenerować narządy wewnętrzne.

consist

Ekstrakt z mniszka lekarskiego

Wywołuje uporczywą niechęć do alkoholu, zapobiega rozwojowi objawów abstynencyjnych, zwalcza depresję i poprawia nastrój.

Z pomocą ALCOZAR uzależnienie zwalczyło:

6
5
4
3
3
6

osób

Opinia specjalisty

Przez większość swojej kariery pracowałem w klinice odwykowej. Wyprowadzałem uzależnionych ze stanu śpiączki, podpinałem kroplówki, aby „oczyścić wątrobę”, rozmawiałem z pacjentami. Wielu z nich przypominało więźniów, którzy sami zamknęli się w tym więzieniu. Uwolniły się z niego jednostki.

Biznesmeni, dzieci bogatych rodziców czy wychowane w biedzie - to nie ma znaczenia. Alkohol bezkrytycznie łamie każdego, ujarzmia, niszczy. Zdarzyło się, że osoba o silnej woli nie mogła sobie poradzić i zdarzyło się, że osoba bez celu w życiu odnajdowała jego sens. Wszystko zależy od nas samych.

ALCOZAR nie jest czarodziejską różdżką, nie uchroni cię od wszelkich kłopotów. Ale jeśli zdecydujesz, że chcesz rzucić picie, pomoże ci to zrobić. Bez obserwacji w szpitalu i przyjmowania silnych leków, stopniowo przywróci cię do normalnego życia.

expert

Podejmij najlepszą w życiu decyzję – zacznij kurs regeneracji z ALCOZAR

course-img

Stosuje ALCOZAR zgodnie z instrukcją

course-img

1-2 razy dziennie z jedzeniem lub piciem

course-img

Regularnie

PROSZĘ
PAMIĘTAĆ!

Liczba opakowań ALCOZAR, potrzebnych do uzyskania oczekiwanego rezultatu, jest określana indywidualnie i może w niektórych przypadkach wzrosnąć.

Opinie na temat ALCOZAR

avatar

Anna, 39 lat

Jak miałam 25 lat było wesoło: każdy dzień to święto, szampan, drinki, śmiech. Kiedy wyszłam za mąż, nawyk nie ustępował, a mój mąż mnie w ogóle nie wspierał. Rozstaliśmy się, kiedy miałam 35 lat. Okazało się, że alkohol spożywam nie tylko do święta. Coraz częściej piłam sama. Coraz rzadziej w barach i restauracjach, po pracy szłam prosto do sklepu po alkohol. Rano nie chciało mi się patrzeć w lustro. Opamiętałam się, gdy zwrócili mi uwagę w transporcie publicznym i nazwali mnie pijaczką. Rozpłakałam się i dopiero wtedy zrozumiałam, w co się zamieniłam. Sama znalazłam ALCOZAR i przeszłam cały kurs. Kiedy zaczęłam brać ten lek - alkohol natychmiast zniknął z mojego życia. Nie miałam zespołu odstawienia ani głodu alkoholu. Minęło pół roku, czuję się świetnie.

avatar

Aleksandra, 43 lata

Wstyd mi o tym pisać. Nie spodziewałam się, że może dotknąć mnie problem, jakim jest alkoholizm. Wszystko działo się bardzo szybko. Zaczęło się od lampki wina po ciężkim dniu w pracy. Potem zostawił mnie mąż, zapijałam smutki alkoholem. Skończyło się na tym, że wyrzucili mnie z pracy. Wychodziłam z domu tylko po to, żeby pójść do sklepu po alkohol. Prawie nie pamiętam tego okresu, wszystko jest za mgłą, jak we śnie. Dzięki Bogu, moja córka przyjechała (mieszka w innym mieście) i widząc mnie w tak okropnym stanie, namówiła na leczenie. Poszłam do psychiatry i zaczęłam stosować ALCOZAR. Pragnienie alkoholu zniknęło bez śladu niemal natychmiast po tym, jak zaczęłam brać ten lek. Dziękuję za nowe, satysfakcjonujące życie.

avatar

Leon, 63 lata

Kiedy umarła moja żona, zacząłem nadużywać alkoholu. Nie widziałem powodu, by dalej żyć i nie chciałem go widzieć. Nie chciałem pogodzić się z rzeczywistością. Żadne kliniki, zaszywanie, pigułki mi nie pomogły, a o psychiatrach nie było mowy, tylko mnie irytowali. Zgodziłem się tylko na ALCOZAR. Zrobiłem to ze względu na mojego syna, bez wiary w jego skuteczność. Lek jednak pomógł. Wydostałem się z tego dołka, pozbierałem się i żyję dalej. Od 4 lat w ogóle nie piję.

Uważaj na podróbki

Do tej pory zarejestrowano ponad 1500 przypadków zakupu podrobionych produktów, które nie mają nic wspólnego z producentem ALCOZAR.

Aby uchronić się przed towarami niskiej jakości, kupuj lek tylko od certyfikowanego producenta na tej stronie.

productproduct-box
certificate

Twój przewodnik po trzeźwym życiu

ALCOZAR uwolni Cię od nałogu

list-icon

Bez wizyty w klinice

list-icon

Bez rejestracji

list-icon

Brak zespołu odstawienia

list-icon

Anonimowo

list-icon

Szybko

list-icon

Ефективно

background-imgbackground-imgproduct

Efektywnie

78 euro39 euro

Do końca promocji zostało:

00
godzin
14
minut
36
sekund